Cuma , 12 Şubat 2016

Yandex den kurtulma

135087

Yöntem : 1

yandex istediği pazarı yakalayamadı bunun da verdiği etkiyle hemen hemen her programa websitelerine ve uygulamalara yerleşip size resmen işgence etmek için elinden geleni yapmaktadır.

Yandex browser’den kurtulmak için alttaki yolları izleyiniz:

Internet Explorer’den Yandex.Bar’ı nasıl kaldırabilirim?
“Başlat › Kontrol paneli › Program kurulması ve kaldırılması”nı seçip, listede “Internet Explorer için Yandex.Bar”ı bulun ve “Kaldır”a tıklayın. Program kaldırıldıktan sonra tarayıcınızı kapatıp açın.

Yandex.Bar’ı Firefox’tan nasıl kaldırabilirim?
Tarayıcıdaki menüden “Araçlar/Eklentiler”i (Tools/Add-ons) seçin. Açılan pencerede, kurulmuş eklentiler listesinden Yandex.Bar’ı seçin ve “Kaldır” (Uninstall) butonuna tıklayın. Ardından tarayıcıyı kapatıp açın.

______________________________________

Yöntem-2

yandex ten kurtulma
Lütfen öncelikle ekteki ilgili makalede sunulan adımları takip ederek Chrome tarayıcınızın önbellek ve diğer tarama verilerini temizleyin.
Ardından Yandex araç çubuğunun Chrome tarayıcınıza uzantı olarak eklenmiş olup olmadığını saptamak ve bu uzantıyı kaldırmak için aşağıdaki adımları takip edin:
  1. Chrome tarayıcınızın adres çubuğuna chrome://extensions yazıp Enter‘e basın
  2. Beliren uzantılar arasında Yandex ile ilişkili olabilecek bir uzantı olup olmadığını kontrol edin
  3. Yandex ara çubuğuyla ilişkili olabilecek bir uzantı bulabildiyseniz bu uzantının karşısındaki çöp kutusu simgesini tıklayarak uzantıyı kaldırın
Uzantılarınız arasında Yandex araç çubuğuyla ilişkili olabilecek bir uzantı bulamadıysanız lütfen aşağıdaki adımları takip ederek araç çubuğunun masaüstü başlat simgesinin hedef satırına eklenmiş olup olmadığını kontrol edin. Bunu kontrol etmek için aşağıdaki adımları takip edin:
  1. Chrome masaüstü simgesine sağ tıklayın
  2. Özellikler‘i tıklayın
  3. Kısayol sekmesi altında bulacağınız Hedef: satırını kontrol edin
  4. Hedef: satırında …chrome.exe” ifadesinden sonra başka bir ifade görüyorsanız bunu silin, Uygula‘yı sonra da Tamam‘ı tıklayın
  5. Şimdi Chrome’u tekrar açın

Google'den Şu Arama Kelimesini Yaparak Geldiniz:

yandexten kurtulma,yandex ten kurtulma yolları,yandexten kurtulma yolları,yandexten kurtul,windows 10 da yandex kurtulma,yandex ten kurtulma,yandex kurtulmak istiyorum windows 8,yandex kurtulmak istiyorum,yandex den kurtulma,yandexten kurtulmak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>